مشخصات محصول ...

۳۰,۰۰۰ تومان
 • شناسه محصول :
 • دسته بندی :
 • برچسب ها :

چرا پولدارها هر روز پولدارتر می‌شوند؟

فیلم آموزشی چرا پولدارها هر روز پول دارتر می شوند

به همراه یک عدد CD صوتی “چرا پولدارها هر روز پول دارتر می شوند”

تقریباً همه انسان‌ها می‌خواهند پولدار باشند، اما تعداد کمی از مردم در واقع می‌دانند که برای دستیابی به پول و درآمد بیشتر چه کاری باید انجام دهند. ثروتمند شدن، ترکیبی از شانس، مهارت و صبر است. برای ثروتمند شدن، باید خود را در مسیری قرار دهید که منجر به یک حرفه پول‌ساز شود، سپس با سرمایه گذاری در آن، پس انداز کردن آن و کاهش هزینه‌های زندگی، پولی را که عاقلانه درآمد کسب می‌کنید، اداره کنید. ثروتمند کردن کار آسانی نیست، اما با کمی پشتکار و تصمیم‌گیری درست و عاقلانه، قطعاً امکان پذیر است.

یادگیری پولدار شدن فرقی با مطالعه پیانو یا یادگیری نقاشی ندارد. اگر تئوری‌ها و مفاهیم را می‌شناسید، می‌توانید آن‌ها را به کار گرفته و تکنیک خود را اصلاح کنید. باید طرز تفکر در مورد کار، دارایی و هزینه خود را تغییر دهید.

اگر فلسفه ثروت را درک کنید، می‌فهمید که چیزی بین شما و رویای شما وجود ندارد بلکه محدودیت‌های خود تحمیلی است. مهمترین اصل این است که دارایی‌های شما نیز می‌توانند درآمد کسب کنند. هر پولی که پس انداز می‌کنید این پتانسیل را دارد که ثروت بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

پول می تواند برای شما کار کند، و هر چه بیشتر از آن استفاده کنید، می‌توانید درآمد بیشتری کسب کنید. پس این یکی از دلایلی است که به این سوال چرا پولدارها هر روز پولدارتر می‌شوند جواب می‌دهد.

درباره رابرت کیوساکی

به عنوان نویسنده چرا پولدارها هر روز پولدارتر می‌شوند ( کتاب شماره یک مالی شخصی در همه زمان ها )،  طرز تفکر ده ها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان را به چالش کشیده و تغییر داده است. او یک کارآفرین ، آموزگار و سرمایه گذار است که معتقد است دنیا به کارآفرینان بیشتری احتیاج دارد. رابرت با چشم انداز پول و سرمایه گذاری که غالباً با فکری که همه مردم در سر دارند، مغایرت دارد به یک فرد پرشور و بی پروا برای آموزش مالی تبدیل شده است.

برخی از مواردی که شما در این فیلم یاد می‌گیرید:

 • این فیلم آموزشی بهترین منبع برای کسانی ست که می خواهند تغییری در زندگی و شرایط مالی خود ایجاد کنند.
 • اگر می خواهید پولدار شوید باید استعداد و توانایی های خود را شناسایی کنید.
 • هدف و برنامه روشنی داشته باشید و محصول سودآوری برای فروش انتخاب کنید.
 • شغل اصلی تان شمارا پول دار نمی کند بلکه کارهایی که در اوقات فراغتتان انجام می دهیدباعث پولدارشدن شما خواهد شد.
 • اگر می خواهید در تجارت موفق شوید باید بتوانید خوب صحبت کنید، با مردم ارتباط برقرارکنید و از توانایی و تخصص افراد دیگر استفاده کنید.

اگر شما هم می‌خواهید جز افرادی باشید که روزانه به ثروت خودتان اضافه میکنید و یا ثروتی ندارید و میخواهید به افراد ثروتمند بیپوندید و آینده خود و نسل‌های بعد از خود را تامین کنید؛ با هزینه اندکی که میتوانید انجام دهید رازهای ثروتمند شدن را از مردی یاد بگیرید که در زمینه آموزش کسب ثروت و ثر.تمند شدن بهترین روش‎‌ها و متدها را آموزش می‌دهد.
با تهیه فیلم آموزشی چرا پولدارها هر روز پول دارتر می‌شوند شما هم جز افرادی می‌شوید که می‌توانند دیگران را برای کسب درآمد بیشتر راهنمایی کنند و هدف زندگی خود را دنبال کنید و به آرزوهای خود دست پیدا کنید. و همچنین با تهیه محصول ۱۳ روش برنامه ریزی افراد موفق برای زندگی خود برنامه ریزی کنید تا مانند افراد موفق هم فکر کنید و هم بتوانید برنامه ریزی کنید.

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

  لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

محصولات مرتبط ...