مشخصات محصول ...

۴۹,۰۰۰ تومان
 • شناسه محصول :
 • دسته بندی : ,
 • برچسب ها :

خصوصیات کارآفرینان میلیاردر

همه چیز در مورد کارآفرینی:

مقابله با ترس های خود جوهریه یک کارآفرین است.

کارآفرینی مقصدی نیست؛ این یک سفر است. در این سفر شما باید یک چشم انداز رو به جلو را برای خودتان تصور کنید تا به مقصد مورد نظرتان برسید. شما در این مسیر باید تمام تجربیات خود را به کار بگیرید تا بتوانید به مقصد نهایی خودتان که کارآفرینی است برسید و در این مسیر کسب درآمد کنید و در آمد میلیاری که در مقصد منتظر شما است را کسب کنید.

. شور و اشتیاق

اگر فقط یک جمله وجود داشته باشد که خصوصیات افراد کارآفرین را توصیف کند، آن جمله شور و اشتیاق است:

 • آیا کاری وجود دارد که بتوانید آن را برای همیشه انجام دهید و از انجام چندین بار این کار خسته نشوید؟
 • آیا کاری هست که شما به حدی به آن علاقه داشته باشید که شب بتواند شما را بیدار نگه دارد؟
 • چه کاری رو خودتان برنامه ریزی کرده‌اید و دوست دارید بارها و بارها آن  را تصحیح کنید؟
 • چه فعالیتی است که دوست دارید تا آخر عمر آن را انجام دهید؟

. خطر کردن ( ریسک پذیری)

خطر کردن و یا ریسک پذیری  یکی از مهمترین ویژگی‌های افرادی است که می‌خواهند کارآفرین موفق باشند. ششما باید خودتان را آماده پرشی عظیم به داخل اتفاقاتی بکنید که از آن‌ها هیچ اطلاعی ندارید. البته این را هم باید مطرح کرد که همه افراد ریسک پذیر افراد موفقی نیستند. ما باید به این مسئله بپردازیم که از لحاظ ریسک پذیری چه تفاوتی میان کار آفرین موفق و افراد دیگر وجود دارد؟

. ایمان به خودتان و تعهد تا زمان رسیدن به هدف

افراد که در‌ زمینه کارآفرینی فعالیت می‌کنند، از کار خود نهایت لذت را می‌برند. افراد کارآفرین باید به خودشان و کاری انجام می‌دهند اعتماد و تعهد داشته باشند، ممکن است زمانی پیش بیاید که شما به تمرکز بسیار بالا و ایمان به راهتان تنها چیزی باشد که شما در این سفر همراه خود دارید.

. سازگاری و انعطاف

دشاتن هیجان بسیار بالا برای کارهایی که می‌خواهید انجام دهید بسیار خوب است. ولی اگر نسبت به راهی که در پیش دارید اطلاع کافی نداشته باشید و نتوانید نیازهای بازار را به درستی بسنجید، سفر و مسیری که دارید به مقصد منتهی نمی‌شود. تمامی کارآفرینان موفق از پیشنهاداتی که سبب بهیه سازی شده است استقبال کرده‌اند و یا هر انتقادی که موجب پیشرفت محصولاتش شده است.

. تسلط بر پول

دیگر ویژگی کارآفرین موفق مدیریت است اما اینبار مدیرین بر پول. هر ریسکی که شما در زمان کارآفرینی میکند مسلما زمانی طول میکشد تا به سوددهی مورد نظر شما برسد. پس باید به این نکته توجه داشت که تا آن زمان سرمایه شما محدود است و باید به اصطلاح با درایت کافی خرج نمود. همه ما احتیاج به پول خیلی آگاه هستیم پس باید آن را جوی برنامه ریزی کنیم که تا به اهدافمان لطمه‌ای وارد نشود. تمام افراد ثروت مند دنیا هم با اینکه روزانه ممکن است میلیاردها تومان هم درآمد داشته باشند ولی بازهم به گردش مالی خود بیشترین توجه را دارند چون می‌دانند پول مهمترین عنصر برای یک کسب و کار است.

بسیاری از عوامل دیگر هم در تبدیل شدن به یک کارآفرین خوب و مطرح وجود دارد که شما با خرید محصول خصوصیات کارآفرین میلیاردر آن را به درستی درک میکنید و اولین گام برای میلیاردر شدن و کارآفرین شدن با زدن دکمه خرید محصول برداشته‌اید.

آنچه یاد می‌گیرید و موجب ثروت مالی و علمی شما می‌شود:

 • مهم‌ترین نقطه کارآفرینی
 • نقطه شروع کارآفرینی
 • خصوصیات ساده کارآفرینان
 • چگونه مثبت اندیش و عمل‌گرا شویم؟
 • عادت‌های رایج قهرمانان کارآفرینان
 • تعیین چشم انداز و هدف کارآفرینان

خرید این محصول به افرادی توصیه می‌شود که می‌خواهند خود  را از شر روز مرگی خلاص کنند و بهترین و آیده ال ترین شخصیت خودشان برسند توصیه می‌شود. در ضمن شما می‌توانیدهمراه این محصول، محصول آموزشی ویزیتوری و فروش را نیز تهیه کنید تا بعد از دیدن این فیلم و تولید محصولات خودتان بتوانید به بهترین نحوه ممکن و به صورت کاملا علمی و کاربردی و با تایین نقشه دقیق محصول خود را به فروش برسانید.

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

  لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
  جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
  دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

  دیدگاه خود را بیان کنید

محصولات مرتبط ...