دوره اساتید برتر

از سال ۱۳۸۳ به عنوان مدیر موسسه فرهنگ گستر ( با سابقه ترین موسسه در زمینه برگزاری سمینار و همایش های موفقیت و روانشناسی با اساتید زیادی از نزدیک کار کردم در ابتدای شروع کارم به سراغ اساتیدی که تحصیلات آکادمیک روانشناسی داشتند رفتم. فکر می کردم که اساتید روانشناسی در زمینه برگزاری سمینار و همایش بتوانند موفق عمل نمایند ، اما در اولین همایش با شکست مواجه شدم و مایوسی و نا امید از این حرفه در اثر یک اتفاق با یک همایش انگیزشی آشنا شدم و این مسئله باعث شد به سمت اساتید انگیزشی تمایل پیدا کنم. بعد از مدتی کار کردن با این اساتید باز سرخورده و نگران شدم زیرا افراد شرکت کننده در دوره ها می گفتند در حین سمینار حالمان خوب بود ، انرژی گرفتیم اما مشکلات زندگی ما مثل استرس ، اضطراب ، ترس ، مسائل مالی به جای خودش باقی است این بار دیگر تصمیمم جدی شده بود که این کار را کنار بگذارم ، اما در یک لحظه یک فکر به ذهنم رسید که اگر ما اساتیدی پیدا کنیم که هم دارای تخصصی بالای باشند و هم بتوانند هنر اجرای فوق العاده داشته باشند در حقیقت ما به منظور خود می رسیم چرا که مردم عادی ترجیح می دهند در یک فضای شاد و پرانرژی آموزش های خود را دریافت نمایند. پس من به این نتیجه رسیدم یک استاد موفق نیاز به دو مهارت اساسی دارد.

۱_ تخصص عالی

۲_ اجرای عالی
شما در این دوره به این دو مهارت خواهید رسید:
۱_ به شما کمک خواهد شد که به تخصص های لازم در یک یا سه رشته در حوزه موفقیت و روانشناسی برسید.
۲_ پس از کسب تخصص شما یاد خواهید گرفت چگونه تخصص خود را تولید نمایید ، یکی از اشتباهات بزرگ متخصصین این است که تخصص خود را تولید نمی کنند فقط این دانش و اطلاعات را در مغز خود نگه می دارند شما باید تخصص خود را به فرصت های مختلف تولید کنید ( در حقیقت شما یک تولید کننده هستید، تولید کننده خدمات آموزشی )
۳_ شما بایستی شرایط و نحوه تولید تخصص خود را به نحو احسن یاد بگیرید و چطور خدمات آموزشی با کیفیت و با محتوی عالی تولید کنید.
۴_ پس از تولید شما بایستی محصولات خود را بفروشید ، یعنی نحوه بازاریابی و فروش محصولات آموزشی را یاد بگیرید.
پس در حقیقت شما باید سه کار را برای موفقیت در این حوزه انجام دهید:
۱_ یک متخصص خوب باشید.
۲_ تخصص خود را تولید کنید.
۳_ تولیدات خود را بفروشید
در این دوره که بصورت کارگاهی برگزار می گردد و تمام موارد فوق را یادخواهید گرفت.
در پایان دوره شما به عنوان یک متخصص اطلاعات بایستی :
۱_ قادر به برگزاری همایش ، دوره و کارگاه در حوزه تخصص خودتان باشید.
۲_ توانایی تولید محصولاتی همچون کتاب ، فیلم ، صوت ، ایبوک ، مقاله و … را داشته باشید.
۳_ توانایی تولید و فروش خدمات خدمات اینترنتی در حوزه تخصص خودتان باشید.
۴_ داشتن یک سایت با ترافیک بالا یک ابراز موفقیت شما در حوزه مدرس است.
۵_ یکی از مهمترین کارهای شما این است که منظم زندگی کنید تا خود شما مهارت های زندگی را در زندگی شخصی و حرفه ای خود پیاده نکنید مردم حرف شما را باور نمی کنند.
۶_ یک کار خیلی مهم شما بازاریابی و فروش تخصصتان است شما بایستی علم بازاریابی را در این حوزه به خوبی یاد بگیرید و تکنیک های آن را اجرایی نمایید که در این دوره آن را به خوبی یاد خواهید گرفت.

دوست عزیز برای اطلاع از مکان و زمان دوره ها در شهر شما لطفا اطلاعات خود را در فرم زیر برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت اطلاعات لازم برای شما ارسال شود.

Fields marked with an * are required

ناصر اسماعیلی

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید