سمینار موفقیت به روش CSSLIFE

فقط در چهار ماه به یک انسان موفق ، شاد ، پرانرژی و ثروتمند تبدیل شوید :

۱- وضعیت روحی و روانی خود را متحول نموده و بر ذهن خود مدیریت داشته باشید :
داشتن روحیه عالی و بدون احساسات منفی مثل استرس، اضطراب، ترس، دلهره و نگرانی برای زندگی مهم و اساسی است و دقیقا مثل فونداسیون یک ساختمان با عظمت است . شما یاد می گیرید چگونه بر احساسات منفی احتمالی که در زندگی همه ما اتفاق می افتد کنترل داشته باشید و همچنین یاد می گیرید چگونه سطح احساسات مثبت و ارزشمند مثل شادی ، نشاط ، انگیزه ،امید و هدفمند زندگی کردن در زندگی را روزانه حفظ کرده و سطح آنهارا بالا ببرید.

۲- سلامت جسم وتن درستی خود را حفظ و میزان انرژی جسمی خود را افزایش دهیم :
یکی از رموز انسان های موفق داشتن سلامت جسمی و جسم پر انرژی و سالم است.اگر می خواهید در زندگی خود فوق العاده و جز نظرات برتر باشید یادتان باشد یکی از مهارت هایی که باید داشته باشید داشتن جسمی سالم و عاری از هر گونه بیماری است دراین سمینار و دوره یاد می گیریم چگونه به روشی ساده و کاربردی دارای جسمی همیشه سالم، پر از احساس مثبت و خوب باشیم.

۳- متخصص شوید و خوب درآمد کسب کنید یا از تخصص خود حداکثر درآمدزایی را داشته باشید :
انسان ها در حوزه کسب وکار به دو دلیل درآمد خوبی ندارند یا تخصص و توانایی خاصی ندارند و یا اینکه تخصص دارند نمی دانند از تخصص خود چگونه پول در بیاورند که در این سمینار و دوره یاد می گیریم چگونه تخصص لازم را کسب نماییم و مرحله بعد چگونه تخصص خود را بفروشیم.

۴- داشتن زندگی مشترک و خانواده ای سالم به رشد واقعی ما جهش فوق العاده ای می دهد :
بعضی ها فکر می کنند که نداشتن یک همسر مناسب ویک زندگی عاشقانه و کانون گرم خانواده تاثیری در موفقیت آنها ندارد اما روانشناسان ثابت کرده اند که انسان ها در یک محیط گرم خانوادگی داشتن یک همدم خوب و داشتن فرزندان خوب روحیه افراد را بسیار بالا برده و کمک می کند از لحظات زندگی خود بیشتر لذت برده و بتوانیم که به موفقیت های زیادی دست پیدا کنیم یکی دیگر از مهارت هایی که از این سمینار و مجموعه دوره یاد می گیریم مهارت زندگی مشترک و خانواده است.

۵- مهارت معنویت و دینداری :
شاید برایتان جای تعجب باشد که چه ارتباطی بین معنویت و موفقیت وجود دارد اما دوست من اگر خوب فکر کنید متوجه می شوید که انسان های موفق معمولا دارای معنویت بار الهی می باشند، بنده اعتقاد دارم همان طور که ما خواهان زندگی خوب و عالی در این دنیا هستیم بایستی و حق مان است که در زندگی پس از مرگ هم خوب و عالی زندگی کنیم هیچ کس دوست ندارد زندگی ابدی اش خراب و زجرآور باشد پس باید این مهارت را هم خوب یاد بگیریم.

به صورت ساده و کاربردی در این سمینار و مجموعه دوره این مهارت ها را آموزش خواهیم داد

اگر این ۵ مهارت را یاد بگیرید :
۱-از آرامش درونی برخوردار خواهیم شد و از زندگی لذت خواهیم برد.
۲-کسب و کارتان پردرآمد خواهد شد و دغدغه ای نخواهید داشت.
۳-از نظرجسمی و فیزیکی دارای جسمی سالم پر انرژی سالم و عاری از هرگونه بیماری خواهید بود.
۴-راهها و روش ساده وکاربردی تناسب اندام، وزن مناسب، و پیشگیری از انواع بیماری ها و مرگ زودرس را خواهیم آموخت.
۵-فن و فنون زندگی مشترک ، ارتباط با فرزندان ،جلوگیری از بگو مگوهای خانوادگی و داشتن یک زندگی خانوادگی دلچسب و شاد را یاد می گیرید.
۶-اصول و روش های ساده و کاربردی زندگی معنوی و دین داری را به منظور داشتن زندگی دنیوی راحت و زندگی در سرای دیگر را یاد خواهید گرفت.

در این سمینار با انسان های متفاوت با روحیه عالی و پرانرژی دارای کسب و کاری قوی و پردرآمد، انسان های سالم و تن درست،
انسان هایی با معنویت عالی و بالا از نزدیک آشنا خواهید شد واین تعامل به رشد و پیشرفت کمک می کند.

پس از پایان این دوره شما بایستی:
۱- بر ذهن خود ار طریق تکنیک های روانشناسی ساده و کاربردی مسلط شود و این مهارت را داشته باشید که از ذهن خود به نفع خود استفاده نموده و در زمان حال زندگی کنید و بتوانید بر احساسات منفی کنترل و مسلط باشید و همچنین سطح انرژی های مثبت خود را بالا ببرید .
۲- جسمی سالم و پرانرژی – وزنی مناسب و جسمی عاری از هرگونه بیماری داشته باشید و راههای جلوگیری از بیماریهای مختلف جسمی را یاد بگیرید.
۳- از نظر مالی و در آمدی واقعا دغدغه ای نداشته باشید یکی از اولویت های زندگی ما انسان پول در آوردن است در این دوره روش صحیح آن را خواهید آموخت.
۴- نحوه انتخاب همسر یا نحوه صحیح ارتباط با همسر – تکنیک های رهایی از اختلافات زناشویی و نحوه پرورش فرزندان آینده دار را خواهید آموخت.
۵- با معنویت و دین داری صحیح و درست آشنا خواهید شد و اطلاعات نو و نگرشی جدید در این زمینه کسب خواهید کرد. وضعیت روحی و روانی شما را متحول خواهیم کرد.
۶- جسم شما سالم و پرانرژی خواهد شد.
۷- در هر موقعیتی از کسب و کار باشید کسب و کار شما جهش بزرگ خواهد کرد.
۸- با خانواده خود صمیمی تر خواهید شد و نزد آنها دوست داشتنی تر .
۹- هر نوع عادت نامطلوب و محدود کننده را کنار خواهیم گذاشت.

دوست عزیز برای اطلاع از مکان و زمان همایش‌ها در شهر شما لطفا اطلاعات خود را در فرم زیر برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت اطلاعات لازم برای شما ارسال شود.

Fields marked with an * are required

ناصر اسماعیلی

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید